Kaya Giray Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşındadır?

tarafından
131
Kaya Giray Kimdir, Nerelidir, Kaç Yaşındadır?
REKLAM
X

Müzisyen ve Youtuber olarak hayatına devam eden Kaya Giray 1995 yılında Hatay’da dünyaya gelmiştir. Birçok Youtuber ile video çeken, uzun yıllardır YouTube üzerinden içerik üreten Kaya Giray, birçok şarkı çıkarmış ve aynı zamanda YouTube yayıncısıdır. İlk olarak Facebook sayfası üzerinden müzik çalışmaları yapan Kaya Giray, geniş kitlelere ulaşmasını YouTube üzerinden yayınladığı şarkılarına borçludur.

Müzikal videoların yanı sıra parodi ve komedi türünde videolarda yayınlayan ünlü Youtuber, Youtube Türkiye de ilk parodi videolarını yapan kişilerdendir. Söylediği şarkıları parodik kliplerle video haline getirip yayınlayan Kaya Giray, her geçen gün takipçi sayısını arttırmaktadır.

Absürd komedi tarzında yayınladığı videoları sayesinde 1 milyondan fazla takipçi sayısına ulaşmıştır. 2017 yılında yayınladığı ‘’Huuu’’ isimli tekli çalışması takipçileri ve müzik severler tarafından tam not almıştır.  Bir diğer ünlü Youtuber Enes Batur ile yakın arkadaş olan Kaya Giray, 2018 yılında Gel Hadi Gel isimli bir şarkıyı birlikte seslendirmişlerdir.

Toplamda 49 Milyon kez izlenen düetin klibi, uzun süre trend videolar listesinde kaldı. Ayrıca Enes Batur’un Hayal mi Gerçek mi isimli filminde de rol almıştır. Enes Batur’a ‘’youtuberların düşüşü’’ isimli çalışmasında yardımcı olmuştur. Kafalar Karışık adlı bir başka sinema filminde de rol alan ünlü Youtuber, Justin Bieber’in seslendirdiği “Sorry” şarkısına yaptığı parodi ile büyük beğeni ve hayran kitlesi toplamıştır.

SON OLARAK YAYINLADIĞI YARINIM YOK ŞARKISI ÇOK SEVİLDİ

3 hafta gibi çok kısa bir süre içerisinde 6 milyondan fazla izlenme sayısına ulaşan ‘’Yarınım Yok’’ isimli şarkısıyla trend videolar listesine giren Kaya Giray bu tarz şarkılarının devam edeceği haberini resmî sitesinden ve İnstagram hesabından sevenlerine duyurdu.
Müzik belki bizi değil ama ruhumuzu özgür kılar diyerek kendisini bir müzik adamı olarak tanımlayan ünlü Youtuber, müzisyen, aranjör ve prodiktör kimliğiyle ön plana çıkmak için bu yönde çalışmalalarını büyük bir titizlikle devam ettirdiğini söylüyor.

Sanatçı Sayfası : https://mp3kulisi.com/sarkici/Kaya-Giray